گروه IP

برخلاف اعلام افزایش وام مسکن زوجین در رسانه ها ، این وام از سوی بانک مسکن هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت….

مسعود ایزدی مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ضمن بیان این مطلب تسهیلات وام زوجین را در این بانک بدون……

مسعود ایزدی مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ضمن بیان این مطلب تسهیلات وام زوجین را در این بانک بدون افزایش و با همان نرخ قبلی اعلام کرد.
ایزدی با اشاره به مصاحبه معاون سابق وزیر راه و شهرسازی و اعلام افزایش قیمت وام مسکن زوجین گفت: بانک مسکن به زوجین وام مسکن 160 میلیون تومانی از محل صندوق پس انداز ارایه می کند که همین مبلغ ادامه دارد و هیچ افزایشی از سوی ما اتفاق نیافتاده است.
وی افزود: شاید این نگاه و افزایش وام در وزاره راه و شهرسازی دیده شده باشد ولی از نظر بانک مسکن هیچ طرحی در این غالب نداریم، ضمن اینکه با ما در این مورد صحبت و اعلامی نشده است.
سخنگوی بانک مسکن خاطرنشان کرد: سقف پس انداز وام مسکن زوجین از طرف بانک مسکن و محل صندوق پس انداز مسکن هیچ افزایشی نداشته است و همان 160 میلیون تومان خواهد بود که طبق ضوابط پرداخت می شود.
وی ادامه داد: صندوق پس انداز مسکن دوره انتظار دارد و کسانی که سپرده گذاری می کنند هرروزی که نوبت آنها بشود می توانند از تسهیلات استفاده کنند.
یزدانی به تعداد متقاضیان ثبت نام شده اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال و شروع صندوق پس انداز مسکن 565 هزار نفر افتتاح حساب داشتند که به محض اینکه نوبت آنها فرا برسد وام خود را دریافت می کنند.
وی در پایان گفت: مردم به طور کامل از تسهیلات بانک مسکن استفاده می کنند و هیچ وقفه ای در تسهیلات وجود ندارد.
گفتنی است، در روزهای گذشته حامد مظاهریان، معاون مسکن سابق وزیر راه و شهرسازی در گفتگویی اعلام کرده بود که وام مسکن زوجین از 160 میلیون تومان به 200 میلیون تومان خواهد رسید، این در حالی است که حامد مظاهریان در آخرین روزهای دی ماه سال جاری تغییر کرده بود وبانک مسکن هم کاملا این موضوع را رد می کند.
ضمن اینکه محمدرضا رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس هم با ابراز نگرانی از افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید مردم از امکان افزایش وام مسکن حتی به سیصد میلیون تومان خبر داده بود و اعلام کرده بود این موضوع در کمیسیون عمراه مطرح خواهد شد، حال باید دید که بانک مسکن این افزایش وام را در صورت مصوبه مجلس قبول خواهد کرد یا خیر.


خدمات IP

خدمات پس از فروش

پنچ سال گارانتی و خدمات دائمی کلیه محصولات

خدمات لب گرد و پله

خدمات لب گرد و پله برروی سرامیک

اجرای طرح برروی محصولات

اجرای طرح برروی کاشی و سرامیک ، فلز و شیشه

طراحی داخلی

مشاوره در زمینه طراحی داخلی و تهیه فایل 3D

اجرا و نظارت

برش واتر جت

برش واترجت بر روی سنگ ، کاشی و سرامیک در طرح و ابعاد مختلف

اخبار IP

خانه معلق نگا یا خانه دیوانه

مهمانخانه معلق نگا مشهور به خانه دیوانه جزء یکی از 10 ساختمان عجیب دنیا………..

اگر قصد خرید و فروش و ساخت مسکن دارید این تحلیل را از دست ندهید….

جهش قیمت مسکن در دو برهه در سال 96 و 97 باعث شد تا قدرت خرید روز به روز کاهش بیشتری پیدا کند و به نوعی رکود و کسادی را به بازار مسکن تحمیل کند. کارشناسان مسکن بر این باور هستند افزایش قیمت مسکن در سال 96 و…..

کاهش ۱۴ درصدی معاملات اجاره در کل کشور

معاملات مسکن در استان تهران ۲۴ درصد کاهش یافت رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: معاملات مسکن در استان تهران ۲۴ درصد و میزان معاملات اجاره در کشور ۱۴ درصد کاهش داشته است.
مصطفی قلی‌خسروی رئیس اتحادیه املاک استان تهران با اشاره به کاهش…………

نکات مهم برای خرید شیرآلات

یکی از اصلی ترین تجیهزاتی که برای ساختمان باید تعبیه کرد،#شیرآلات می باشد. شما پس از ساخت #خانه باید برای قسمت هایی چون سرویس بهداشتی و آشپزخانه از شیرآلات باکیفیت استفاده کنید. همچنین پس از گذشت چندسال از ساخت منزل خود، شیرآلات خانه شما به تعویض نیاز خواهد داشت در نتیجه شما باید نکات مهم در هنگام انتخاب و خریدشیرآلات بلد باشید…….

خانه های مکعبی روتردام هلند

خانه های مکعبی شکل روتردام هلند در سال ۱۹۸۴ توسط معمار معروف…..

برخلاف اعلام افزایش وام مسکن زوجین در رسانه ها ، این وام از سوی بانک مسکن هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت….

مسعود ایزدی مدیرکل روابط عمومی بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ضمن بیان این مطلب تسهیلات وام زوجین را در این بانک بدون……

سیمونه میشلی

سیمونه میشلی استاد رشته معماری دانشگاه پلیو دیزاین میلان هستند در سال ۱۹۹۰ استودیو معماری خودرا تحت عنوان “سیمونه میشلی” و همچنین در سال ۲۰۰۳ شرکت طراحی خود را با عنوان ” قهرمان معماری سیمونه میشلی” تاسیس کردند از ویژگی های بارز طراحی های سیمونه میشلی می توان به خاص بودن، شخصیت استوار و محکم […]

پیش‌بینی خوش‌بینانه از بازار مسکن ۹۸

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه‌وشهرسازی یک پیش‌بینی خوش‌بینانه از وضعیت پیش‌روی بازار مسکن در سال ۹۸ ارائه کرد. حامد مظاهریان، دیروز در یک نشست خبری اعلام کرد: یافته‌های دستگاه‌های اقتصادی و همچنین شواهد موجود از ……

سرامیک اسلب

سرامیک سایز بزرگ یا اسلب یکی از محصولات ساختمانی قابل استفاده در نما و کف است و به عنوان محصولی…..

پرسلانوزا

شما اگر تا به امروز برای خریدکاشی و سرامیک به بازار مراجعه کرده باشید قطعا نام…….