گروه IP

تاثیر معماری اسلامی ایرانی مدرسه، در موفقیت‌های آموزشی

استاندار یزد با اشاره به درخشش بین المللی نام استان یزد در معماری اصیل و فاخر بیان کرد: جایگاه تربیتی و وجوه فرهنگی،هنری و دینی معماری اسلامی-ایرانی مدرسه در موفقیت های آموزشی تاثیر دارد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، استاندار یزد در هشتمین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی «مدرسه ایرانی،معماری ایرانی» […]

استاندار یزد با اشاره به درخشش بین المللی نام استان یزد در معماری اصیل و فاخر بیان کرد: جایگاه تربیتی و وجوه فرهنگی،هنری و دینی معماری اسلامی-ایرانی مدرسه در موفقیت های آموزشی تاثیر دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، استاندار یزد در هشتمین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی «مدرسه ایرانی،معماری ایرانی» که با حضور وزیر آموزش و پرورش آغاز به کار کرد،گفت:امید است برگزاری این همایش به میزبانی یزد نقشی موثر در تقویت زیرساخت های تربیتی دانش آموزان و آینده سازان کشور ایفا نماید.

«محمدعلی طالبی» افزود:نام یزد همواره در کنار معماری اسلامی می درخشد و جهان نیز در برابر عظمت و ویژگی های این معماری منحصر به فرد به پا خاست و بافت تاریخی یزد در فهرست میراث جهانی به ثبت رسید.

طالبی خاطرنشان کرد:در معماری اسلامی-ایرانی همواره وجوه فرهنگی،هنری و دینی متعددی را شاهد هستیم که اثرات تربیتی چشمگیری با خود به همراه دارد و اگر استان یزد 25 سال صدرنشینی کنکور است بخشی از آن به محیطی برمی گردد که دانش آموزان مشغول به تحصیل هستند.

وی اظهار داشت:محیط های آموزشی و تربیتی استان یزد از ارزش های این نوع معماری متاثر هستند و ضرورت دارد برآیند برگزاری همایش بین المللی مدرسه ایرانی،معماری ایرانی به میزبانی استان یزد به تلفیق توانمندی ها و رشد ظرفیت ها در این حوزه کمک کند.

استاندار یزد با قدردانی از حضور وزیر آموزش و پرورش در استان، بیان کرد:صدر نشینی دانش آموزان در کنکور،تلاش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش و اهتمام خانواده ها به این موضوع ضرورت قدردانی از این تلاش ها و زمینه سازی برای رشد در ابعاد مختلف را ایجاب می کند و در این راستا پرورش و تقویت نگاه ملی در حوزه تربیتی و آموزشی به استان یزد لازم است.

گفتنی است هدف از این همایش سه روزه احیای معماری ایرانی در فضای آموزشی کشور با عنوان «مدرسه امروز میراث ماندگاری» است که با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و مدیران کل نوسازی،توسعه و تجهیز سراسر کشور در دانشگاه یزد برگزار می شود.


خدمات IP

خدمات پس از فروش

پنچ سال گارانتی و خدمات دائمی کلیه محصولات

خدمات لب گرد و پله

خدمات لب گرد و پله برروی سرامیک

اجرای طرح برروی محصولات

اجرای طرح برروی کاشی و سرامیک ، فلز و شیشه

طراحی داخلی

مشاوره در زمینه طراحی داخلی و تهیه فایل 3D

اجرا و نظارت

برش واتر جت

برش واترجت بر روی سنگ ، کاشی و سرامیک در طرح و ابعاد مختلف

اخبار IP

ادامه افزایش اجاره بهای مسکن در سال آینده

طبق گفته کارشناسان با افزایش جمعیت اجاره نشین‌ها و افزایش قیمت مسکن احتمال رشد دوباره نرخ اجاره در سال آینده وجود دارد.به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، طبق گزارش رسمی وزارت راه و شهرسازی و مرکز آمار در حال حاضر 35 درصد مردم اجاره نشین هستند و معمولا طیف مستاجر از قشر ضعیف جامعه محسوب می‌شود. […]

۴۵۰ هزار مهندس ساختمان در غیر رشته خود کار می‌کنند یا بیکارند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، احمد خرم امروز در اختتامیه جشنواره چهره سال ۹۷ راه و ساختمان با تأکید براینکه میان جامعه تحصیل‌کرده بی‌بهره‌ترین قشر جامعه مهندسی در هفت رشته ساختمان است، گفت: باید تأسف خورد که از بین ۶۰۰ هزار مهندس در هفت رشته مهندسی بیش از ۴۵۰ هزار نفر از مهندسان در رشته خود فعالیت ندارند و […]

نبض معاملات مسکن در روزهای پایانی سال ۹۷

واسطه‌های ملکی معتقدند بازار مسکن اسفند ماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته کم‌رونق است. آنها می‌گویند سال گذشته حتی در روز ۲۹ اسفند نیز نشست‌هایی برگزار شد و بخشی از معاملات ثبت شده در فروردین حاصل نشست‌های چند روز آخر سال بوده است.به گزارش افکارنیوز، این در حالی است که امسال حتی […]

برج توخالی دبی (OPUS) ؛ پدیده ای حیرت انگیز از معماری روز جهان

      نخستین پروژه زاها حدید در دبی سال آتی افتتاح می شود و شامل یک برج توخالی است.به گزارش نیواطلس، زاها حدید طراح عراقی پیش از مرگ خود تاثیری ماندگار در معماری خاورمیانه گذاشت و این تاثیرگذاری همچنان ادامه دارد. به گزارش سرویس  معماری نوداد (سکوی اجتماعی خبر) در همین راستا نخستین پروژه […]

شرایط متفاوت بازار اجاره ریزمتراژها

همزمان با قرار گرفتن در روزهای پایانی سال فایل اجاره واحدهای مسکونی ریزمتراژ در برخی از محلات و مناطق شهر تهران کمیاب شد. تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» از شرایط بازار اجاره واحدهای مسکونی ریزمتراژ و کوچک‌متراژ نشان می‌دهد در حالی‌که در بازار شب عید مسکن در برخی از محلات شهر تهران عرضه فایل‌های ریزمتراژ و کوچک متراژ به بازار اجاره کاهش یافته است در بعضی از محلات این نوع فایل‌ها در مقایسه با فایل اجاره واحدهای مسکونی میان متراژ و بزرگ‌متراژ کمیاب شده است….

تاثیر معماری اسلامی ایرانی مدرسه، در موفقیت‌های آموزشی

استاندار یزد با اشاره به درخشش بین المللی نام استان یزد در معماری اصیل و فاخر بیان کرد: جایگاه تربیتی و وجوه فرهنگی،هنری و دینی معماری اسلامی-ایرانی مدرسه در موفقیت های آموزشی تاثیر دارد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، استاندار یزد در هشتمین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی «مدرسه ایرانی،معماری ایرانی» […]

ایوان مداین

طاق کسری ، طاق خسرو یا ایوان مداین بر اساس نوشتار پهلوی خدای نامگ، این کاخ به دستور شاپور اول ساخته شد اما عده ای از باستان شناسان معتقدند که این بنا در دوره انوشیروان بزرگ، شاه مشهور و مقتدر ساسانی ساخته شده است.
از ویژگی های این بنا ……………

بازآفرینی 9 محله البرز در سال آینده

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان البرز از بازآفرینی شهری ۹ محله استان در سال آینده خبر داد. محمدرضا صفایی فر در خصوص اهمیت بازآفرینی شهری، اظهار کرد: اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس‌جمهور است که به‌طور ویژه از سوی وزارت راه و شهرسازی […]

نکاتی برای بزرگ جلوه کردن فضای آشپزخانه

استفاده از رنگ های ملایم و روشن به بزرگتر به نظر آمدن آشپزخانه کمک می کند. برای نمونه همراه با کابینت های…..

دبه مالکان در بازار مسکن پس از اخبار پالرمو و fatf +قیمت های میدانی در روزهای ابتدایی

اسفندماه ۱۳۹۷ بازار مسکن تحت تأثیر نبود تصویر واضح از تحولات سیاسی و اقتصادی با احتیاط و در مواقعی «دبه» فروشندگان همراه شده است.
به گزارش کارگر آنلاین ، بازار مسکن شهر تهران در ۱۰ روز ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ به دلیل نبود چشم‌انداز روشن سیاسی و اقتصادی، احتیاط طرف عرضه را به همراه داشته و بنا به گزارش‌های میدانی، برخی مالکان، قیمت‌های پیشنهادی را تا پنج درصد افزایش داده‌اند. البته واسطه‌های ملکی می‌گویند….